Wizytownik na biurko - jaki wybrać?

Prowadzenie własnego biznesu wymaga nawiązywania dobrych relacji z rozmaitymi podwykonawcami, sprzedawcami czy innymi firmami partnerskimi. Pierwszemu spotkaniu towarzyszy zazwyczaj wręczenie wizytówki, która oprócz pełnienia funkcji reklamowych, stanowi również symbol uprzejmości oraz wzajemnego szacunku. Im więcej relacji biznesowych nawiązujemy, tym większa liczba przechowywanych wizytówek. W takiej sytuacji niezbędny okaże się zakup wizytownika na biurko. Pytanie: jaki wybrać?  

Wizytownik na biurko

Wizytownik na biurko, jak sama nazwa wskazuje, to funkcjonalny przedmiot służący przechowywaniu oraz komfortowemu użytkowaniu wizytówek. Jego rozmiar jest dostosowany do najczęściej użytkowanych, praktycznych kartoników o wymiarach maksymalnie 9 x 5,5 cm.

Początek historii wizytówki rozpoczął się już w XV wieku w Chinach, kraju w którym wynaleziono papier. Nie trudno więc się domyślić, że wraz z rozpowszechnieniem tej formy kontaktowej, pojawiła się potrzeba uporządkowanego jej składowania. Wizytówka doskonale przyjęła się we Francji, za czasów panowania Ludwika XIV, natomiast dużą popularnością w Rosji cieszyła się w trakcie rządów Katarzyny II. Z kolei u schyłku wieku XIX zaczęła pełnić funkcję, aktualną po dzień dzisiejszy, czyli reklamową.

Każdy biznesmen, urzędnik czy lekarz na swoim biurku powinien posiadać praktyczny wizytownik, w którym może przechowywać: potrzebne wizytówki kontrahentów lub wizytówki z własnymi danymi, które może wziąć każda osoba, odwiedzająca biuro. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka rodzajów wizytowników na biurko, a jego dobór powinien być uzależniony od jego przeznaczenia lub osobistych preferencji klienta.

Elegancki wizytownik na biurko

Jeśli zależy nam na tym, żeby każdy element wyposażenia naszego biura, wpisywał się w styl jego aranżacji, nie należy zapominać również o przedmiotach, znajdujących się na biurku, które z pewnością najbardziej zapiszą się w pamięci siedzących naprzeciw nas osób. Dlatego warto postawić na zakup eleganckiego wizytownika na biurko, który najczęściej wykonany jest z wysokiej jakości drewna z metalowymi wstawkami. Ekskluzywne, a zarazem ciekawe wzornictwo z pewnością wpłynie na wzrost rangi znajdujących się tam wizytówek. Szeroka gama wizytowników dostępna jest na stronie https://alibiuro.pl/pl/c/Wizytownik-na-biurko/88.

wizytownik na biurko

Wizytownik stojący na biurko

Wizytownik stojący na biurko to najczęściej i najchętniej stosowane rozwiązanie. W sprzedaży dostępne są zarówno organizery pojedyncze lub składające z kilku przegródek. Sprawdzają się one doskonale nie tylko w biurze, ale również podczas m.in. szkoleń, konferencji, przyjęć reklamowych czy wystaw.

Stojący wizytownik na biurko wykonany jest najczęściej z przezroczystego, sztywnego tworzywa, które cechuje się dużą wytrzymałością i atrakcyjną ceną.

Wizytownik obrotowy na biurko

Jednym z najbardziej komfortowych rozwiązań jest zakup wizytownika obrotowego na biurko, który umożliwia szybkie i wygodne przeglądanie. Najczęściej tego rodzaju kartoteka wyposażona jest w obustronne, przezroczyste kieszonki, które pozwalają na łatwe umieszczanie i wyciąganie wizytówek. Kolejnym udogodnieniem są organizery wzbogacone o przekładki z literami alfabetu, umożliwiającymi jeszcze dokładniejsze uporządkowanie wizytówek. 

Czytaj również: Żelowa podkładka pod mysz na wyposaz-biuro.pl >>

Ze względu na swoją dużą pojemność wizytownik obrotowy na biurko jest szczególnie polecany osobom, które muszą pozostawać w ciągłym kontakcie z wieloma partnerami biznesowymi.

Wizytownik na biurko z grawerem

Jeśli stawiamy na stylowy wygląd, a zarazem dużą praktyczność, doskonałym rozwiązaniem jest zakup wizytownika na biurko z grawerem. Ta spersonalizowana forma organizera nie tylko wskazuje na nasz wysoki profesjonalizm, ale także ułatwia kontakt w trakcie spotkań biznesowych. Umieszczona na froncie tabliczka może posiadać dowolny grawer np. imię, nazwisko, stanowisko w firmie czy w urzędzie.

Szczególnie elegancko prezentują się wizytowniki z grawerem, wykonane ze złotego bądź srebrnego laminatu. Stawiajmy tylko na te organizery, na których treść grawerowana jest za pomocą precyzyjnego laseru, gdyż umożliwia to nie tylko czytelny zapis, ale także wybór konkretnego stylu czcionki.

Autor

Redakcja

bezpieczenstwoplus.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz