Wypożyczalnia samochodów sportowych

 

Obecnie coraz więcej firm zajmuje się wypożyczaniem różnych modeli samochodów, w tym także samochodów sportowych. Jeżeli nie mamy swojego środka lokomocji, to zawsze można skorzystać z usług, które oferują nam wypożyczalnie samochodów. Coraz częściej samochody są także wypożyczane przez turystów, którzy w ten sposób chcą zwiedzić jak najwięcej miejsc. W wielu przypadkach samochody są także wypożyczane na różne okazje. Najczęściej są to śluby i wesela. Oczywiste jest, że aby wypożyczyć samochód, należy posiadać prawo jazdy, chyba że wynajmiemy samochód razem z szoferem.

Samochody sportowe

Miłośnicy sportowych samochodów nie będą zawiedzeni, ponieważ coraz więcej firm oferuje wypożyczenie samochodów sportowych. W większości przypadków są to auta z najwyższej półki, dlatego cena za jedną dobę może być dość wysoka. Jeżeli chcemy wypożyczyć samochód sportowy, to musimy sprawdzić, jakie zasady obowiązują w danej firmie. Warto dokładnie przeczytać kontrakt i sprawdzić, czy jest tam zapis o ubezpieczeniu AC i OC. Pozwoli nam to zaoszczędzić sobie stresu w sytuacji, gdy dojdzie do wypadku. Odbierając samochód sportowy z wypożyczalni należy sprawdzić, czy nie dostajemy auta z usterkami lub zadrapaniami. W przypadku niezgłoszenia tego faktu, to my będziemy obciążeni kosztami za oddanie samochodu w gorszym stanie. Warto także dopytać, czy firma nalicza dodatkowe opłaty za mycie i oddanie samochodu z pustym bakiem.

wypożyczalnia samochodów sportowych

Samochody sportowe na różne okazje

Samochody mogą być wypożyczane na najróżniejsze okazje. Pierwszą, która najczęściej przychodzi nam na myśl, to ślub i wesele. Para młoda coraz częściej decyduje się na takie okazje wypożyczać samochody sportowe, które w wielu przypadkach wyglądają na bardzo luksusowe.

Samochody sportowe są wypożyczane nie tylko na śluby i wesele. Często wypożycza się je do sesji zdjęciowych, na plany filmowe, w celach marketingowych czy do kampanii reklamowych. Miłośnicy prędkości będą zachwyceni, jeżeli będą mogli przetestować silniki o mocy nawet do 650 KM.

Praktycznie w każdym większym mieście można obecnie wypożyczyć samochody sportowe: w Krakowie, w Warszawie czy w Poznaniu. Wiele firm daje także możliwość oddania aut w dogodnym dla nas miejscu. Szczególnie warta polecenia jest krakowska wypożyczalnia wynajem-auto.pl, która dysponuje większością aktualnych wersji supersportowych samochodów, od Nissana GTR, po wyjątkowe BMW i8.

Na jaki okres można wypożyczyć samochód sportowy?

Nie ma żadnego z góry narzuconego terminu. Wszystko zależy od potrzeb klientów, którzy na początku deklarują, jaki okres ich interesuje. W większości przypadków istnieje też możliwość przedłużenia tego terminu. Możemy wypożyczyć samochód sportowy tylko na jeden dzień, na weekend lub na kilka tygodni, a nawet kilka miesięcy. Musimy jednak pamiętać o tym, że samochód powinien być oddany do wypożyczalni w nienaruszonym stanie, inaczej będziemy ponosić koszty jego naprawy. 

 

Autor

Redakcja

bezpieczenstwoplus.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz