Oprawa pracy licencjackiej połową sukcesu!

Pisanie pracy licencjackiej może przysporzyć nie lada problemów. Studenci często spędzają wiele godzin w bibliotekach szukając odpowiednich materiałów i źródeł, które pomogą im w napisaniu pracy dyplomowej. Potem czeka nas żmudny proces pisania i usystematyzowania materiału. Często student spędza nad tym całe noce. Jeżeli już udało się nam napisać wszystkie rozdziały oraz nasz promotor przyjął i zaakceptował naszą pracę, pozostaje tylko wybrać punkt, w którym oprawimy naszą pracę. Dlaczego tak ważne jest, żeby oprawić pracę licencjacką?

Licencjat - dowód wiedzy

Licencjat jest formalnym dokumentem, który ma potwierdzać, że zakończyliśmy jeden etap studiów i możemy dalej kontynuować swoją ścieżkę edukacyjną. Nie jest to zwyczajna praca semestralna, dlatego nie może to być luźny zbiór kartek, które przedstawimy promotorowi i recenzentowi w zwykłej koszulce. W większości przypadków musimy oddać 3 egzemplarze pracy dyplomowej i każdy z nich musi być oprawiony. Zanim udamy się do miejsca, które pomoże nam zwieńczyć dzieło, musimy dowiedzieć się, jakie wymogi stawia nasza uczelnia względem formalnych elementów pracy dyplomowej.

Oprawa pracy licencjackiej

Jednym z punktów, który pomoże nam wybrać odpowiednią oprawę jest firma Lobos. Pracę licencjacką należy wydrukować; mamy tutaj dwie możliwości: wydruk jednostronny lub dwustronny (jednak niektóre uczelnie zastrzegają, że praca ma być drukowana jednostronnie). Kolejnym etapem jest wybór rodzaju papieru. Także tutaj firma Lobos oferuje nam wiele możliwości. Musimy także zdeklarować się, czy chcemy pewne elementy drukować w kolorze (tutaj może to zależeć od tego, czy w danej pracy są reprodukcje obrazów, zdjęcia, wykresy, itp.).

praca dyplomowa

Najważniejsze to wybór oprawy: musimy się zdecydować, czy praca będzie miała miękką okładkę, czy twardą. Możemy także wybrać najbardziej nam pasujący kolor spośród czterech możliwości: czarna oprawa, zielona, bordowa bądź niebieska. Jeżeli student sobie życzy może też zamówić napis na okładce Praca licencjacka. Wszystko to składa się na elegancki wygląd naszej pracy, którą będzie można oddać promotorowi i recenzentowi. Firma Lobos zapewnia, że wydruk wykonywany jest przy pomocy profesjonalnych urządzeń dzięki czemu nasza praca będzie wyglądała bardzo estetycznie. 

Jeżeli do obrony pracy dyplomowej pozostało już mało czasu można poprosić o realizację zamówienia w trybie ekspresowym, dzięki czemu nie musimy się martwić, że nie zdążymy jej zaprezentować komisji.

Praca licencjacka na płycie CD

Studenci muszą także pamiętać, że już od paru lat na każdej uczelni jest obowiązek dołączenia egzemplarzu pracy licencjackiej w zdigitalizowanej formie, czyli na płycie CD. Taka płyta musi być odpowiednio oznaczona tzn. powinny się na niej znajdować dane autora, a także numer indeksu. Taki egzemplarz jest potrzebny do programu antyplagiatowego. Także ten wymóg pomoże nam spełnić firma Lobos. Jeżeli student ma już wszystkie egzemplarze pracy licencjackiej w pięknej i eleganckiej oprawie nie pozostaje nic innego jak zanieść wymagane dokumenty do dziekanatu najpóźniej 14 dni przed wyznaczonym  terminem obrony.

Autor

Redakcja

bezpieczenstwoplus.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz