Jak słuchać Anty radia przez Internet?

Czy wiesz, że możesz słuchać Anty Radia nie posiadając tradycyjnego odbiornika? Tak to możliwe, wystarczy posiadać urządzenie dostępem do Internetu, na przykład komputer, telefon czy tablet. Wystarczy, że wejdziesz na odpowiednią stronę internetową i już. W sieci znajdziesz wiele stacji radiowych, które swoje audycje udostępniają całkowicie za darmo. Jedyne o czym musisz pamiętać to podłączenie się do szybkiej i stabilnej sieci. Jakość muzyki w radiu internetowym nie tylko dorównuje tej w tradycyjnych odbiornikach radiowych, ale często jest nawet lepsza.

Jak słuchać Anty Radia za pomocą komputera? Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://radio.pinbook.pl/antyradio i wybierzesz przycisk odtwarzania. To bardzo proste i wygodne rozwiązanie. Nie potrzebujesz już nawet dodatkowych programów do odtwarzania. Wystarczy to co już znajduje się na Twoim komputerze. Jeśli już próbowałeś słuchać radia przez Internet jeszcze kilka lat temu, było to bardzo skomplikowane.

Jak słuchać Anty Radia za pomocą telefonu?

Jeśli chcesz słuchać Anty Radia lub każdej innej stacji podczas pracy, czy w podróży, za pomocą urządzenia mobilnego, śmiało możesz skorzystać z powyższej strony internetowej. Cała procedura wygląda tak samo jak na komputerze. Drugim sposobem na słuchanie Anty Radia za pomocą telefonu jest pobranie odpowiedniej aplikacji, dzięki której słuchanie radia internetowego będzie jeszcze prostsze. Wystarczy, że wejdziesz do sklepu aplikacji w swoim telefonie, na przykład do “AppStore”. Następnym krokiem jest wpisanie hasła “radio” w miejsce przeznaczone do szukania aplikacji. Wyniki wyszukiwania powinny zawierać wiele darmowych aplikacji, za pomocą których będziesz mógł słuchać radia za pomocą telefonu. Największe stacje radiowe udostępniają swoim słuchaczom aplikacje mobilna,  za pomocą których możemy słuchać tylko wybranej stacji.

Jakie połączenie internetowe będzie odpowiednie do słuchania tego typu radia? Po pierwsze upewnij się, że korzystasz z sieci WIFI lub kabla sieciowego. Nie opłaca się słuchać radia internetowego za pomocą sieci komórkowej. Szybko wykorzystasz cały limit transferu danych. Połączenie powinno wynosić 128 kb/s. W przypadku, gdy jednocześnie słuchasz radia i pracujesz z Internetem połączenie powinno być dużo większe, aby nic nie zakłócało transmisji. Plusem słuchania radia internetowego jest dostęp do stacji radiowych z zagranicy, co nie jest możliwe w przypadku tradycyjnego radia. Słuchanie zagranicznych stacji radiowych jest dobrym sposobem na naukę języka obcego.

Autor

Redakcja

bezpieczenstwoplus.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz