Kosmetyki ADBL - o samochód też należy zadbać

Jeśli chcemy, aby nasz samochód był prawidłowo zadbany, to odpowiednią decyzją będzie inwestycja w kosmetyki samochodowe. Nawet Twój samochód czasem będzie potrzebował różnorodnych zabiegów kosmetycznych. Każdy pojazd pozbawiony śladu brudu, kurzu i przeróżnych zanieczyszczeń - prezentuje się znakomicie - nawet jeśli ma już swoje lata. Liczy się tutaj nie tylko jego mycie, ale znacznie więcej bardziej skomplikowanych zabiegów. Możesz ewentualnie oddać auto na myjnie i czekać aż samo wyjdzie z niej czyste i błyszczące, jednak znacznie częściej kierowcy decydują się samemu zadbać o indywidualne potrzeby swojego samochodu. ADBL to polska marka zajmująca się produkcją kosmetyków samochodowych.

ADBL - nasza oferta

Jesteś już przekonany o tym, że kosmetyki samochodowe to produkt, w który warto zainwestować. Teraz poznaj naszą ofertę, w której odkryjesz przyjemne sposoby, na to, by troszczyć się o Twój pojazd samodzielnie:

  • Gąbka melaminowa - nadaje się do czyszczenia różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Skutecznie czyści bez użycia detergentów. Dostępna jest od zaraz w atrakcyjnej cenie.
  • ADBL Vampire Liquid - środek do usuwania zanieczyszczeń metalicznych z felg i lakieru. Środek o neutralnym PH przeznaczony do usuwania pyłu z klocków hamulcowych, rdzy lotnej oraz innych zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego. Jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni na zewnątrz auta.
  • ADBL Round Detailing Brush - dostępne są w trzech różnych rozmiarach. Jest to pędzel przeznaczony do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Złożony z naturalno-syntetyczne włosia. Zapewnia delikatne i skuteczne czyszczenie.
  • ADBL SHAKER 1L Butelka - wytrzymała butelka o dużej gramaturze, która jest wygodna i ergonomiczna do pracy przy różnych płaszczyznach. Do butelki dołączona jest etykieta z miejscem na wpisanie dowolnej nazwy produktu.
  • ADBL Puffy Towel - składa się z niezwykle miękkiej mikrofibry. Świetnie nada się do ocierania wszelkiego rodzaju wosków na delikatnych lakierach. Sprawdzi się przy czyszczeniu wnętrza auta.
  • Clay Sponge - jest to gąbka jednostronnie powleczona warstwą polimeru. Usuwa resztki zanieczyszczeń metalicznych, asfaltu czy smoły. Niezwykle łatwa i wydajna do użycia.
  • Interior Detailing Brush - szczotka do oczyszczania trudno dostępnych miejsc i detali. Włosie wykonane jest z włókien syntetycznych i umożliwia efektywne czyszczenie oraz wygodę pracy.

Interesuje Cię nasza oferta?

Na głównej stronie sklepu MOTOGO znajdziesz znacznie więcej produktów, które mogę Cię zainteresować. Jesteśmy sprawdzonym wyborem i w tej chwili jednym z najpopularniejszych. Warto inwestować w kosmetyki samochodowe, ponieważ rzadko możemy znaleźć taki powód do dumy, jak perfekcyjny wygląd naszego pojazdu. 

Autor

Redakcja

bezpieczenstwoplus.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz