Możliwości cyfrowej kamery IP Dahua

​Kamera IP Dahua to nowoczesne rozwiązanie stanowiące część składową systemu monitoringu wizyjnego.

Producent kamery zadbał o to, żeby była ona odpowiedzią na realne potrzeby użytkowników. Budowanie systemu monitoringu nie należy do rzeczy prostych. Użytkownik musi na wstępie określić swoje oczekiwania. Mogą być one różne. Część użytkowników świadomie sięgnie po kamery analogowe. Część z nich zdecyduje się jednak na rozwiązania IP. Doskonałym wyborem w takim wypadku będzie kamera IP Dahua. 

Kamera IP Dahua to nowoczesny design, elegancki wygląd oraz szereg przydatnych funkcji. 

Kamera IP Dahua - rodzaje

W przypadku monitoringu wizyjnego istnieje potrzeba nadzoru nad powierzchniami zewnętrznymi oraz powierzchniami znajdującymi się we wnętrzach budynków. Kamera IP Dahua występuje więc w wersji do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Kamera IP przeznaczona do użytku zewnętrznego to solidnie wykonane urządzenie posiadające obudowę odporną na śnieg, deszcz, mróz i opady atmosferyczne jak również odporne na działanie słońca. Kamera IP przeznaczona do użytku wewnętrznego to urządzenie, w przypadku którego producent zadbał o elegancki wygląd i nowoczesny design. Kamery zostały wykonane w taki sposób, że świetnie komponują się niemal w każdym wnętrzu.

Kamera IP Dahua - funkcje, zastosowanie, montaż i konfiguracja.

Kamera IP Dahua przeznaczona do użytku zewnętrznego to doskonała jakość obrazu, możliwość przesyłu obrazu nocą lub doświetlania obrazu w złych warunkach oświetleniowych. Część kamer IP Dahua posiada również moduł odstraszania intruza. 

Kamera IP Dahua przeznaczona do użytku wewnętrznego to również kilka innych funkcji poza przesyłem i rejestracją obrazu. Kamerę z powodzeniem można wykorzystać jako interkom lub element do budowy zestawu monitoringu (jest tak dzięki dwukierunkowemu przesyłowi dźwięku). Kamera IP Dahua w przypadku niektórych modeli posiada funkcję wideo-niani. Pozwala to wykorzystać urządzenie do podglądu pokoju dziecka, kiedy nie przebywają w nim rodzice. Daje im to możliwość zajęcia się swoimi sprawami, a jednocześnie pozwala nie martwić się o ich pociechy. 

Kamera IP Dahua to możliwość przesyłu obrazu na dowolne odległości. Warunkiem jest posłużenie się aplikacją, którą użytkownik instaluje na urządzeniu mobilnym. Od teraz może śledzić obraz w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie. Obraz jest zapisywany na karcie SD lub w chmurze.

Montaż to proste czynności, które mogą być wykonane przez każdego wg znajdującej sie w opakowaniu kamery IP Dahua instrukcji. Kamera IP Dahua przeznaczona do użytku wewnętrznego najczęściej nie wymaga żadnego montażu, wystarczy ją tylko postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Artykuł sponsorowany

Autor

Redakcja

bezpieczenstwoplus.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz