Wypożyczalnia samochodów sportowych

 

Obecnie coraz więcej firm zajmuje się wypożyczaniem różnych modeli samochodów, w tym także samochodów sportowych. Jeżeli nie mamy swojego środka lokomocji, to zawsze można skorzystać z usług, które oferują nam wypożyczalnie samochodów. Coraz częściej samochody są także wypożyczane przez turystów, którzy w ten sposób chcą zwiedzić jak najwięcej miejsc. W wielu przypadkach samochody są także wypożyczane na różne okazje. Najczęściej są to śluby i wesela. Oczywiste jest, że aby wypożyczyć samochód, należy posiadać prawo jazdy, chyba że wynajmiemy samochód razem z szoferem.

Samochody sportowe

Miłośnicy sportowych samochodów nie będą zawiedzeni, ponieważ coraz więcej firm oferuje wypożyczenie samochodów sportowych. W większości przypadków są to auta z najwyższej półki, dlatego cena za jedną dobę może być dość wysoka. Jeżeli chcemy wypożyczyć samochód sportowy, to musimy sprawdzić, jakie zasady obowiązują w danej firmie. Warto dokładnie przeczytać kontrakt i sprawdzić, czy jest tam zapis o ubezpieczeniu AC i OC. Pozwoli nam to zaoszczędzić sobie stresu w sytuacji, gdy dojdzie do wypadku. Odbierając samochód sportowy z wypożyczalni należy sprawdzić, czy nie dostajemy auta z usterkami lub zadrapaniami. W przypadku niezgłoszenia tego faktu, to my będziemy obciążeni kosztami za oddanie samochodu w gorszym stanie. Warto także dopytać, czy firma nalicza dodatkowe opłaty za mycie i oddanie samochodu z pustym bakiem.

wypożyczalnia samochodów sportowych

Samochody sportowe na różne okazje

Samochody mogą być wypożyczane na najróżniejsze okazje. Pierwszą, która najczęściej przychodzi nam na myśl, to ślub i wesele. Para młoda coraz częściej decyduje się na takie okazje wypożyczać samochody sportowe, które w wielu przypadkach wyglądają na bardzo luksusowe.

Samochody sportowe są wypożyczane nie tylko na śluby i wesele. Często wypożycza się je do sesji zdjęciowych, na plany filmowe, w celach marketingowych czy do kampanii reklamowych. Miłośnicy prędkości będą zachwyceni, jeżeli będą mogli przetestować silniki o mocy nawet do 650 KM.

Praktycznie w każdym większym mieście można obecnie wypożyczyć samochody sportowe: w Krakowie, w Warszawie czy w Poznaniu. Wiele firm daje także możliwość oddania aut w dogodnym dla nas miejscu. Szczególnie warta polecenia jest krakowska wypożyczalnia LUMARENTAL, która dysponuje większością aktualnych wersji supersportowych samochodów, od Nissana GTR, po wyjątkowe BMW i8.

Na jaki okres można wypożyczyć samochód sportowy?

Nie ma żadnego z góry narzuconego terminu. Wszystko zależy od potrzeb klientów, którzy na początku deklarują, jaki okres ich interesuje. W większości przypadków istnieje też możliwość przedłużenia tego terminu. Możemy wypożyczyć samochód sportowy tylko na jeden dzień, na weekend lub na kilka tygodni, a nawet kilka miesięcy. Musimy jednak pamiętać o tym, że samochód powinien być oddany do wypożyczalni w nienaruszonym stanie, inaczej będziemy ponosić koszty jego naprawy. 

Wypożyczalnia Lumarental w Krakowie:

ul. Iwony Borowickiej 5, 31-505 Kraków, NIP: 6751647863, tel: 48 514 234 128

 

Autor

Redakcja

bezpieczenstwoplus.pl

Komentarze (0)
Zostaw komentarz